Překonej své hranice aneb čeští stomici oslaví světový den stomiků cyklojízdou přes celé Česko. 

Překonej své hranice aneb čeští stomici oslaví světový den stomiků cyklojízdou přes celé Česko. 

Dobrovolné sdružení stomiků České ILCO připravuje při příležitosti 9. Světového dne stomiků ve spolupráci se společností ConvaTec, předním světovým výrobcem stomických pomůcek, cyklistickou spanilou jízdou napříč Českem nazvanou Překonej své hranice. Jízda proběhne od 1. do 9. června v 9 etapách. Účastníci projedou Českem ze západočeských Hranic přes města, kde fungují spolky stomiků – Cheb, Příbram, Prahu, Havlíčkův Brod, Brno, Přerov, Hranice na Moravě a cíl bude v Novém Jičíně.

Vždy po dojezdu etapy do konkrétního města se také uskuteční beseda s účastníky cyklistické etapy a se zástupci sdružení České ILCO, na kterou může každý, kdo se chce dozvědět více o životě se stomií, dorazit. Chcete-li projekt Překonej své hranice podpořit, můžete přispět jakoukoliv finanční částkou na účet Českého ILCO 131 054 439/0300. Případně můžete přijít osobně podpořit cyklisty při startu či dojezdu. Bližší informace získáte během následujících měsíců na FB stránkách Stomik Radim, České ILCO a na bezplatné StomaLince ConvaTec 800 122 111.

Více o akci ZDE.

multipapaya
Založila jsem si blog díky stomii, která změnila můj život... i když jsem na začátku nevěřila, že to dám, nepřestala jsem snít a věřít, že vše má nějaký smysl... začala jsem se zapojovat do běžných aktivit a postupně se naučila neřešit stomii víc, než je třeba... rozhodla jsem se o stomii otevřeně mluvit a díky tomu jsem potkala báječné lidi.. stomií život nekončí a možná je to důvod něco ve svém životě změnit...
0 odpovědi

Odpovědět

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář